Vyhledávání

Informace

Šperky

Historie dámských šperků sahá už do pravěku. Žena chce být krásná a jedinečná. Každý šperk by měl být vybírán srdcem, protože utváří osobnost ženy. Neexistuje šperk vhodný na všechny příležitosti. V naší nabídce si vyberete šperk minimalistický i extravagantní, na běžné nošení i na společenské události, z chirurgick

Dámské šperky Vám dodají patřičnou eleganci a podtrhnou Vaše pravé já.

Každý šperk obdržíte v originální krabičce se záručním listem. V případě zaslání poštou, šperky pečlivě balíme do cenného psaní, aby Vám klenot v pořádku dorazil.

Šperky Počet produktů: 811

Podkategorie

 • Ultimate Ceramic
 • Guess

  Značka Guess je na trhu od roku 1981.  V jejich kolekci se odráží styl divokého západu, ale rovněž v ní najdeme značnou dávku francouzské elegance. Na začátku se značka Guess zaměřovala především na oděvy, později však posunuli bratři Marcianovi značku Guess i dál a zaměřili se i na ostatní módní zboží, parfémy a šperky.

  Každý šperk či hodinky obdržíte v originální krabičce. Záruka: 24 měsíců

  Čištění:zlehka otřít vlhkou tkaninou, která je měkká a čistá, vysušte čistou, suchou a absorpční látkou (která saje vodu), očištěný šperk položte na čistý ručník a nechte dosušit. Varování:neparfémujte šperky, nevystavujte je nadměrnému styku s vodou (nekoupat se se šperky, nesprchovat), vyhněte se nadměrnému žáru, vysokým teplotám, vyvarujte se styku šperku s chemickými látkami, nepoužívejte horkou vodu, nenechávejte čistit laserem.

 • Police

  Značka Police se zrodila v Itálii, kde je také velmi oblíbenou značkou. Hledáte pánský šperk pro svou drahou polovičku? Vybrat si můžete z naší nabídky moderních, jedinečných a výrazných šperků této značky. Police Vám nabízí velice široký sortiment.

  Pánské šperky náramky a náhrdelníky jsou vyrobeny z chirurgické oceli a jsou dodávány v originální krabičce značky Police.

 • Cutie - dětské náušnice

  Jedinečné náušnice této značky ozdobí každou malou princeznu. Vybírat můžete z několika desítek motivů náušnic, lze zvolit jakoukoliv barvu kamínku. Náušničky lze osadit i diamanty, které pochází od těch nejlepších dodavatelů. Pro velmi malá miminka či batolátka lze náušničky zamknout, aby je malá slečna neztratila.

  Zlaté náušnice jsou opatřeny puncovní značkou od českého Puncovního úřadu.

  Potřebujete s výběrem poradit? Neváhejte nás oslovit rádi Vám vše vysvětlíme a provedeme výběrem.

 • Calvin Klein

  Většina z nás má značku Calvin Klein spojenou především s oblečením. Ale tato značka má v současné době velký ohlas především ve špercích. Šperky této značky se vyznačují svou jednoduchostí, čistotou a také výrazností šperku. Už máte doma jeden z výrazných náhrdelníků této značky? Určitě neváhejte, zjistíte, že právě takový šperk od Calvin Klein, se hodí na nošení do společnosti i na běžné nošení.

  Šperky Calvin Klein jsou vyrobeny z chirurgické oceli a jsou dodávány v originální krabičce. Součástí je samozřejmě záruční list.

 • Boccia

  Šperky Boccia Titanium jsou vyrobeny z titanu. Titan je lehký, pevný a anti-alergický materiál, který je často používán v medicíně. Šperky jsou často v kombinaci se zlatem či hi-tech keramikou a některé jsou doplněny diamanty.

  Pokud jste alergická na zlato, stříbro i chirurgickou ocel, rozhodně zkuste šperky Boccia Titanium. Pokud by Vám i tak materiál nevyhovoval, zaručíme případnou výměnu za něco jiného (třeba pro někoho z rodiny :)

  Nenašli jste v naší nabídce, co jste hledali? Neváhejte nás oslovit, rádi Vám připravíme nabídku na Vámi vybraný šperk.

 • Moress

  Ručně vyráběné přívěsky charms ze sterlingového stříbra. Každým rokem přichází na trh s novou kolekcí, která zahrnuje několik druhů náramků a stovky přívěsků. Lze kombinovat i s náramky a přívěsky známé značky.

 • Perly

  Říční (sladkovodní) perly, které prodáváme v našem obchodě, jsou během jejich růstu kultivovány. Barevné perly tak nejsou uměle obarvovány, barvu vytváří perlorodka v závislosti na prostředí, ve kterém žije, výjimkou jsou černé a hodně tmavé odstíny perel, které mohou být během kultivace dobarvovány. Perly jsou přírodním produktem, proto je každá perla originálem a drobné odchylky ve tvaru perel, barevnosti, lesku jsou běžné. Proto je velmi pracné najít, například na perlový náhrdelník, sadu velmi podobných perel, které mají stejnou barvu, velikost a svou kulatostí se blíží k dokonalému tvaru.

  Jak se správě starat o perlové šperky? Kosmetika, parfémy a laky na vlasy obsahují chemické látky, které by mohly zatemnit lesk perel. Z tohoto důvodů je vhodné perlový šperk nasadit až v okamžiku, kdy jsme parfém či make-up použili. Perly doporučujeme otírat měkkým, vlhkým hadříkem. Takové podmínky by mohly způsobit odpařování vlhkosti perly, která vede ke ztrátě lesku. Perly, které často nosíme, udržují vlhkost ze vzduchu nebo z osoby, která je nosí.

  Perlové šperky dodáváme v originální krabičce a certifikátem o pravosti perel.

na stránku
Zobrazeno 25 – 48 z 811 položek
Zobrazeno 25 – 48 z 811 položek