Pánské hodinky

V mnoha případech jsou hodinky jediným šperkem, které muž nosí. Hodinky vyjadřují Váš styl, Vaší osobnost. Každý muž by proto měl klást velký důraz na výběr hodinek. V naší nabídce najdete hodinky světoznámých značek Tissot, Certina, Edox, Seiko, Boccia, Casio, Storm, Guess aj. Vybírat můžete z široké nabídky hodinek s quartzovým strojkem nebo mechanickým. Kdo raději dává přednost kvalitní hodinářské práci, určitě bude vybírat z nabídky mechanických hodinek. Kdo má raději přesnost, vybere si z nabídky s quartzovým strojkem.

Nezapomeňte, že hodinky jsou i módním doplňkem, předmětem společenské reprezentace a prestiže.

Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský poradenský a technický servis po celou dobu nošení.
Poskytneme kompletní záruční a pozáruční servis. Úprava kovového náramku na ruku ZDARMA.
K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod. Doprava zdarma.

Pánské hodinky Počet produktů: 935

Podkategorie

 • Casio

  Hodinek Casio v pánském provedení je opravdu mnoho. Vybrat si můžete z luxusní řady nebo z řady sportovní. Sportovní Casio hodinky obsahují dokonce i GPS. Značka Casio nabízí hodinky pro všechny události. Jejich sortiment je opravdu široký.

  Pánské hodinky Casio vynikají především svým dokonalým desingem. Při výrobě ovšem nezůstalo pouze u pěkného vzhledu, ale bylo do nich zakomponováno mnoho funkcí, které každý běžný muž potřebuje.

  Speciálních funkcí opravdu poskytují pánské hodinky Casio nespočet. Nejprodávanější řada G-Shock je jimi doslova nabita. Jako příklad bychom uvedli kompas, barometr, měřič tepové frekvence, výškoměr a mnoho dalšího. Velká většina těchto hodinek je také konstruována tak, aby vydrželi co největší nápor. Samozřejmostí tudíž je minerální sklíčko a pouzdro z nerezové oceli, které Vaše hodinky ochrání až do hloubky 100 metrů pod vodou.

 • Storm

  Ojedinělý design. Invence. Přesnost. Osobitost. To je vše, co potřebujete vědět o značce, která svými kultovními hodinkami, šperky a módními doplňky navždy změnila tvář světové módní scény. Žádná nuda nebo okopírované trendy, jen čistý design a osobitý styl – to jsou pánské hodinky Storm.

  Londýnská značka Storm nabízí unikátní kolekci pánských hodinek, které Vás nadchnou svým osobitým a nápadným designem. V naší nabídce můžete vybírat elegantní pánské hodinky Storm z top kolekcí této populární značky. Všechny hodinky za velmi výhodné ceny s dopravou zdarma.

 • Calvin Klein

  Calvin Klein je velice populární módní značkou, která se mimo jiné zabývá také výrobou módních hodinek. V naší nabídce nyní můžete vybírat unisex hodinky této populární značky, která je zárukou kvality a velice nápaditého a vkusného designu. Nabízíme pánské hodinky Calvin Klein za velice příznivé ceny s dopravou zdarma.

 • Seiko

  Pánské hodinky značky Seiko se vyrábí v několika řadách. V naší nabídce najdete standardní quartzem poháněné hodinky a automatické hodinky Seiko 5. K dalším řadám, které najdete v našem obchodě patří Chronograf, Kinetic, Solar a Premier

  Seiko používá do svých hodinek strojky vlastní výroby a vyrábí si rovněž své baterie, které udrží hodinky v chodu až 5 let.

  Některé typ hodinek Seiko jsou vhodné pro sportovní potápění a jiné sporty, kde je kladen důraz na odolnost hodinek. Pouzdra a náramky jsou vyrobeny z nerezové oceli.

  Seiko je také častým sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných prestižních akcí. Právem je tak velmi oblíbená mezi sportovci.

 • Boccia

  Hodinky Boccia Titanium patří pod německou společnost Tutima Glashütte Sa, specializující se na hodinky a šperky z titanu. 

  Jaké jsou výhody titanu? Titan neobsahuje nikl, je antialergický, má vysokou tvrdost, ale překvapí Vás jeho lehkost. Za zmínku také stojí fakt, že je odolný vůči vodě, atmosférický plynům a kyselinám, díky kterým nerezne.

  Pokud hledáte hodinky vhodné pro alergiky, doporučujeme právě hodinky z titanu.

  Ceny hodinek Boccia jsou velmi přijatelné.

  Vybírat můžete i z nabídky dámských hodinek, které v našem obchodě patří mezi nejprodávanější.

 • Alfex

  švýcarské hodinky Alfex jsou na trhu již od roku 1948. Právem nosí označení Swiss Made, které zaručují, že jedná o precizně zpracované hodinky, jež se vyznačují vysokou kvalitou použitého materiálu. Pouzdra jsou vyrobena z kvalitní nerez oceli. Za zmínku stojí také bohaté zlacení hodinek PVD úpravě. Ve většině modelů jsou použity strojky RONDA. V mechanický hodinkách pak naleznete ETA/Valjoux.

  Na designu hodinek se podílí mladí návrháři z umělecké školy HEAA. Díky nim pak sklízí hodinky ALFEX ocenění za design cenami RED DOT aj.

  U většiny modelů je kladem důraz na použití barev a materiálů, čímž se tak hodinky stávají mimořádně originálním doplňkem.

 • Guess
 • Gant
 • Certina
 • Tissot
 • Edox
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 935 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 935 položek